METUCON '24 - Fae Realm
METUCON '24 - Fae Realm

Instagram postuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, periler gelir, konuşurlar büyülü bir dans içinde. Mantarlar büyürken, yankılanır neşeli şarkı, ormanda sallanır, peri kızının beşiği. Döner dolaşır koca ağaç, beklenmedik misafirlerle…

Modern dünyanın telaşı içinde kaybolmuş, zamanın hızına kapılmış bütün ruhları, bir mola verip, gerçekliğin perdelediği büyülü diyarlara doğru bir yolculuğa çıkarmaya davet ediyoruz. Zamanın farklı aktığı, insanoğlunun yüzyıllar önce unuttuğu diyarlara…

Bu yolculukta Kraliçe Titania’nın neşeli sarayında kendinize bir yer edinebilir, Puck’ın uçuk kaçık oyunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Ne dilediğinize dikkat edin, her an bizlerle birlikte yaşayan bir Changeling bu dileğinizi gerçekleştirebilir!

Bu sene 26.’sını düzenleyeceğimiz METUCON’da feyler, bizleri kendi diyarlarında misafir ediyorlar. Unutulmaz FRP/TTRPG ve LARP deneyimleri, kutu oyunları, söyleşiler, cosplay, panayır alanı ve daha fazlası için 27-28 Nisan 2024 tarihinde METUCON FAE REALM sizleri bekliyor!

NOT: Leprechaunlar tarafından çalınan altınlarınızdan, karşılaşabileceğiniz çeşitli illüzyon büyülerinden, kandırılarak hapsedileceğiniz herhangi bir alternatif gerçeklikten METUCON sorumlu değildir.

in 1 month
ODTÜ
Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Üniversiteler Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı No:1 06800 Çankaya Ankara/TÜRKİYE
Add to calendar
Download flyer